klasser
Single løbere 24t - Herrer
Single løbere 24t - Håndcykler
Single løbere 24t - Kvinder
2-mands hold - Mix
4-mands hold - Børn
4-mands hold - Herrer
4-mands hold - Kvinder
4-mands hold - Mix
8-mands hold - Herrer
8-mands hold - Mix
12-mands hold - Herrer
12-mands hold - Håndcykler
12-mands hold - Kvinder
12-mands hold - Mix
Singleløbere 12 T - Herrer
Singleløbere 12 T - Kvinder
24-mands hold - Børn
24-mands hold - Herrer
24-mands hold - Kvinder
24-mands hold - Mix
Håndcykel - Håndcykler
Startsiden
Klasse: Single løbere 24t - Kvinder
stilling
|
hurtigste omgange
|
deltagerliste
Hurtigste omgange
Plc
Hold/deltager
Omgang
Tid
km/t
1
Jocelyn Awit Jensen
9
0:25:00
(7:26:49)
13.71
2
Trine Østergaard Thomsen
4
0:32:46
(2:38:23)
10.46
3
Camilla Pedersen
1
0:33:52
(0:35:22)
10.12
4
Camilla Pedersen
2
0:34:28
(1:09:50)
9.94
5
Trine Østergaard Thomsen
1
0:34:44
(0:36:14)
9.86
6
Camilla Pedersen
4
0:35:29
(2:21:28)
9.66
7
Camilla Pedersen
5
0:36:02
(2:57:30)
9.51
8
Camilla Pedersen
3
0:36:11
(1:46:00)
9.47
9
Camilla Pedersen
6
0:36:53
(3:34:22)
9.29
10
Trine Østergaard Thomsen
6
0:37:01
(4:15:14)
9.26
11
Dorthe Thorsdatter
1
0:39:16
(0:40:46)
8.73
12
Emma Elisabeth
1
0:39:19
(0:40:49)
8.72
13
Marianne Kleist
1
0:39:19
(0:40:49)
8.72
14
Trine Østergaard Thomsen
2
0:39:23
(1:15:36)
8.70
15
Camilla Pedersen
8
0:39:38
(4:55:39)
8.65
16
Marianne Kleist
21
0:39:45
(21:39:37)
8.62
17
Marianne Kleist
3
0:39:47
(2:02:02)
8.61
18
Jocelyn Awit Jensen
2
0:40:39
(1:23:10)
8.43
19
Emma Elisabeth
3
0:40:51
(2:03:06)
8.39
20
Dorthe Thorsdatter
3
0:40:53
(2:03:05)
8.38
21
Jocelyn Awit Jensen
1
0:41:02
(0:42:32)
8.35
22
Marianne Kleist
4
0:41:24
(2:43:25)
8.28
23
Dorthe Thorsdatter
2
0:41:27
(1:22:13)
8.27
24
Marianne Kleist
2
0:41:28
(1:22:16)
8.27
25
Emma Elisabeth
2
0:41:28
(1:22:16)
8.27
26
Camilla Pedersen
7
0:41:40
(4:16:01)
8.22
27
Jocelyn Awit Jensen
4
0:42:37
(2:48:29)
8.04
28
Jocelyn Awit Jensen
3
0:42:42
(2:05:52)
8.02
29
Dorthe Thorsdatter
4
0:43:13
(2:46:18)
7.93
30
Emma Elisabeth
4
0:43:15
(2:46:20)
7.92
31
Emma Elisabeth
6
0:43:44
(4:14:31)
7.84
32
Dorthe Thorsdatter
6
0:43:44
(4:14:31)
7.84
33
Camilla Pedersen
12
0:43:52
(7:57:21)
7.81
34
Camilla Pedersen
9
0:44:02
(5:39:41)
7.78
35
Marianne Kleist
7
0:44:24
(5:10:37)
7.72
36
Emma Elisabeth
5
0:44:28
(3:30:48)
7.71
37
Dorthe Thorsdatter
5
0:44:30
(3:30:48)
7.70
38
Marianne Kleist
5
0:44:49
(3:28:14)
7.65
39
Dorthe Thorsdatter
11
0:45:25
(8:39:34)
7.55
40
Emma Elisabeth
11
0:45:26
(8:39:36)
7.54
41
Emma Elisabeth
8
0:46:03
(5:46:40)
7.44
42
Dorthe Thorsdatter
8
0:46:03
(5:46:40)
7.44
43
Dorthe Thorsdatter
7
0:46:07
(5:00:37)
7.43
44
Emma Elisabeth
7
0:46:07
(5:00:37)
7.43
45
Camilla Pedersen
10
0:46:39
(6:26:19)
7.35
46
Dorthe Thorsdatter
12
0:47:07
(9:26:41)
7.27
47
Emma Elisabeth
12
0:47:07
(9:26:43)
7.27
48
Camilla Pedersen
11
0:47:11
(7:13:29)
7.26
49
Marianne Kleist
9
0:47:30
(6:47:16)
7.21
50
Jette Vindum (solo-vandrer)
1
0:47:53
(0:49:23)
7.16
Ultimate Sport Service ApS · Østre Havnevej 27 · DK-5700 Svendborg